AYDINLATMA

AYDINLATMA

Aydınlatma Sektörü

Bir ortamı ve içerisindeki nesneleri istenilen ölçütlerde görsel algılamaya uygun kılacak şekilde tasarlanmış ışık uygulamalarını kapsayan aydınlatmada estetik oldukça ön plandadır.
Ülkemizde 1960’lı yıllarda şeffaf ampul ve floresan ampul imalatıyla başlayan aydınlatma sektörü temsilcileri günümüzde ağırlıklı olarak armatür imal etmekte ve tüm dünyaya hitap etmektedir. İçinde bulunduğumuz konjonktürde ülkemiz ve çevre ülke pazarları hızla büyürken ürünlerde estetik, dayanıklılık ve uygun fiyat gibi özellikler ön plana çıkmaktadır.

Aydınlatma Sektörüne Elektrostatik Toz Boyama ve Yaş Boyama

Bu noktada, Mesa Metal gelişmiş teknoloji altyapısı ve güçlü AR-GE uygulamalarıyla ülkemizde üretilen aydınlatma ekipmanlarının tüm dünyada rekabet gücü kazanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Mesa Metal, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 3.600 metrekare kapalı alana sahip tesislerinde, aydınlanma ekipmanları için elektrostatik toz boyama ve yaş boyama hizmeti sunmakta, plastik  ve metal yüzeylere estetik görünümlü, dış ortam koşullarına uygun, UV ışınlarına dayanıklı, mat, yarı mat, parlak versiyonlarda mimari ve tasarım unsurlarının eklenmesi ile ortaya çıkan boya çeşitliliği ihtiyacına göre uygulama yapmaktadır. 
 

Bize Ulaşın