Kullanım Koşulları

Mesa Metal İşleme ve Boyama Sanayi Limited Şirketi bu web sitesini sadece bilgilendirme amacıyla muhafaza etmektedir. Bu Web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu Kullanım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. Şirketimiz gerek bu Web sitesini gerekse bu Web sitesinin kullanımı ile ilgili koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Suçlamaların Reddi

Bu Web sitesi görüldüğü haliyle sunulmaktadır. Mesa Metal İşleme ve Boyama Sanayi Limited Şirketi bu Web sitesinin çalışması veya kapsadığı bilgilerin, içeriğin, malzeme veya ürünlerin işlevine dair doğrudan veya dolaylı herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Web sitemizi kullanma riski kullanıcının kendisine aittir.

Yürürlükte bulunan yasalar çerçevesinde, dolaylı ticari teminatlar ile belirgin amaçlara, hak ve riayet gereklerine uygunluk dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Mesa Metal İşleme ve Boyama Sanayi Limited Şirketi doğrudan veya dolaylı her türlü teminattan feragat etmektedir. Mesa Metal İşleme ve Boyama Sanayi Limited Şirketi bu Web sitesinin, sunucularının veya Mesa Metal İşleme ve Boyama Sanayi Limited Şirketi ya da yan kuruluşlarının gönderdiği e-postaların bilgisayar virüsleri ya da zararlı bileşkenler taşımadığını garanti etmez. Doğrudan, dolaylı, tesadüfi veya sonuç itibarıyla oluşan hasarlar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Mesa Metal İşleme ve Boyama Sanayi Limited Şirketi veya yan kuruluşları bu Web sitesinin kullanımından kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.

Bu Web Sitesine Bağlı Siteler

Jumentum patria probo sagaciter scisco. Haero natu os suscipere validus vindico volutpat. Autem causa vel.

Bu Web sitesinden bağ verilmiş bulunan, varsa, ve Mesa Metal İşleme ve Boyama Sanayi Limited Şirketi yönetiminde bulunmayan muhtelif web siteleri ile ilgili olarak, bu sitelerde bulunan malzemelerden veya bunlardan yapılan iletişime dair Mesa Metal İşleme ve Boyama Sanayi Limited Şirketi herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Geçerli Kanun

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyet kanunları uyarınca yorumlanarak yürütülür. Bu Web sitesinin kullanımıyla ilgili ve kullanımından doğan anlaşmazlıkların çözüm yeri Türkiye Cumhuriyeti İstanbul mahkemeleridir.